Vystoupení CDV na 10. ročníku konference čisté mobility v Senohrabech

Ve dnech 30. a 31. května 2024 se v prostorách hotelu Sen v Senohrabech uskutečnil 10. ročník konference čisté mobility, který tentokrát zorganizovalo Ministerstvo životního prostředí ve spolupráci se společností ČEZ. V rámci 2. bloku Strategie a východiska vystoupil s příspěvkem „Aktuální stav čisté mobility v ČR a EU“ Ing. Lukáš Kadula, výzkumný pracovník Centra dopravního výzkumu, v. v. i.

Prezentaci dáváme níže volně k dispozici, odkazy na příspěvky ostatních řečníků vč. minulých ročníků pak jsou/budou umístěny na webových stránkách Ministerstva životního prostředí.

Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.
Líšeňská 33a,
636 00 Brno
Sociální sítě

Provoz webových stránek je realizován za finanční podpory Ministerstva dopravy v rámci programu dlouhodobého koncepčního rozvoje výzkumných organizací. Webové stránky vznikly při řešení projektu "Rozvoj veřejné dobíjecí infrastruktury v kontextu zajištění dopravní obsluhy a zohlednění dopravně inženýrských parametrů", který byl financován se státní podporou Technologické agentury ČR a Ministerstva dopravy ČR v rámci Programu DOPRAVA 2020+.